O nas

PBHU Leksus jest firmą rodzinną, która działa na rynku polskim od 1995. Przez szereg lat firma zajmowała się produkcją spożywczą jednak szybko zmieniający się rynek narzucił potrzebę przekształcenia działalności. W 2007 roku firma poszerzyła swoją działalność o usługi w zakresie budowania domów na sprzedaż oraz domów pod indywidualne zamówienie klienta.

Od samego początku firma stawia na wysoką jakość oferowanych przez siebie usług. Dbałość o szczegóły, rzetelność i uczciwość to nasza wizytówka.

Obecnie, firma całą swoją działalność skupia na budowaniu domów mieszkalnych. Domy to nasza pasja więc jakość prac sprawia, że oprócz nieruchomości na sprzedaż firma dostaje szereg zleceń na indywidualne inwestycje budowlane.

Oferujemy domy wykonane z najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Zastosowane przez nas materiały powodują oszczędności w kosztach poniesionych na ogrzewanie domu a dbałość o szczegóły sprawia, że domy wyglądają estetycznie.

W swojej ofercie firma proponuje rozwiązania energii odnawialnej co sprawia, że eksploatacja domu wcale nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Staranność i fachowość w wykonywanych przez nas pracach budowlanych powoduje, że klienci są zadowoleni i z poczuciem bezpieczeństwa mieszkają w kupionych od nas domach.